اختراع مبتلا شدن آلزایمر آمریکایی بیماری

اختراع: مبتلا شدن آلزایمر آمریکایی بیماری پروتئین آلزایمر کلیدی آلزایمر

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پیش‌بینی ادامه کم کردن قیمت ، سکه دوباره ریزش کرد

امروز سکه تمام طرح تازه با قیمت دو میلیون و ۷۳۰ هزار تومان معامله می‌شود که نسبت به روز گذشته ۶۲ هزار تومان کم کردن یافته است. 

پیش‌بینی ادامه کم کردن قیمت ، سکه دوباره ریزش کرد

سکه دوباره ریزش کرد/ آینده نگری ادامه کم کردن قیمت

عبارات مهم : بازار

امروز سکه تمام طرح تازه با قیمت دو میلیون و ۷۳۰ هزار تومان معامله می شود که نسبت به روز گذشته ۶۲ هزار تومان کم کردن یافته هست.

رییس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر خبر داد: قیمت سکه در ادامه روند نزولی که طی دو – سه روز اخیر در پیش گرفته ۶۲ هزار تومان کم کردن یافت ولی هنوز نسبت به قیمت طلا حدود ۴۸۰ هزار تومان حباب دارد که آینده نگری کم کردن را داریم.

ابراهیم محمدولی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز سکه تمام طرح تازه با قیمت دو میلیون و ۷۳۰ هزار تومان معامله می شود که نسبت به روز گذشته ۶۲ هزار تومان کم کردن یافته است.

پیش‌بینی ادامه کم کردن قیمت ، سکه دوباره ریزش کرد

وی افزود: سکه تمام طرح قدیم دو میلیون و ۵۹۰ هزار تومان، نیم سکه یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومان، ربع سکه ۶۹۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۴۰۵ هزار تومان است.

محمدولی راجع به قیمت طلا نیز گفت: یک مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۶۵۰۰ تومان قیمت دارد و یک مثقال طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۶۶ هزار و ۸۰۰ تومان فروخته می شود. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان در طلافروشی های قیمت گذاری شده است است.

امروز سکه تمام طرح تازه با قیمت دو میلیون و ۷۳۰ هزار تومان معامله می‌شود که نسبت به روز گذشته ۶۲ هزار تومان کم کردن یافته است. 

رییس اتحادیه فروشندگان وتولیدکنندگان طلا و جواهر اظهار کرد: شروع تحویل سکه های پیش فروش سه ماهه از امروز در روند کاهشی قیمت ها تاثیرگذار است ولی سکه هنوز نسبت به طلا حدود ۴۸۰ هزار تومان حباب دارد که باید تخلیه شود.

محمدولی تاکید کرد: اگر تعهدات تحویل سکه های پیش فروش به موقع انجام شود تاثیر مثبتی در بازار سکه و طلا خواهد داشت و آینده نگری می شود به تدریج شاهد کم کردن قیمت و آرامش در این بازار باشیم.

واژه های کلیدی: بازار | جواهر | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz